Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
Martı Bursu 2009-2010
2009-2010 yılında da ihtiyaç sahibi küçük Martılara, eğitim ve öğretime de katkıda bulunmaya devam ediyoruz...

2009-2010 Öğretim Yılında; mezunlarımızın desteği ile 66 küçük Martı'ya orta öğrenim bursu,43 mezun Martı'ya yüksek öğrenim bursu verilecektir.Ancak burslara ihtiyaç devam etmektedir.

Değerli Mezunumuz,

Kadıköy Anadolu Lisesi ve mezunları adına, bugüne kadar okulumuzun ve camiamızın hayallerini gerçekleştirme     yolundaki girişimlerimize  sunduğunuz katkılardan dolayı size teşekkür ederim.

Siz, Türkiye’nin en prestijli liselerinden biri olan Kadıköy Maarif Koleji/Anadolu Lisesi mezunusunuz. 2009-2010 akademik ve mali yılına başlarken, MARTI burs fonlarına küçük de olsa katkı vererek okumakta olan öğrencilerimize ve okulumuza desteğinizi sürdürmenizi istiyoruz.

Bu sene de okulumuz bünyesinde ve mezunlarımıza vermekte olduğumuz MARTI bursu devam ediyoruz. KALİD tarafından Siz Değerli Mezunlarımızdan mali kaynağı temin edilen bu burslardan okulumuz ve okulumuz öğrencilerine yönelik olanlar, yine okulumuzun bir destek kuruluşu olan KALEV tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Burs fonuna katkınız öğrenci, mezun, eğitim, öğretim bursları; kulüp faaliyetleri, kütüphane ve sağlık alanlarında kullanılacaktır. Yardımlarınız, aynı zamanda okulumuza değerli konuşmacıların organizasyonu ve daha nitelikli bir öğretmen kadrosunun oluşturulması yolunda destek sunacaktır. Bu fon yaratıcı kurslar ve benzersiz akademik işbirliktelikleri, okul dışında öğrencilerin deneyimlerini artırıcı faaliyetleri de destekleyecektir. Desteğiniz gerçekten müstesna bir eğitim deneyimi sağlayacak ve okulumuz öncülük ünvanını koruyacaktır.

Değerli Mezunumuz!

Mükemmelliği sağlamak için ortak çabamızı artırarak sürdürmeye ihtiyacımız var. Sizin gibi bizlere destek veren/verecek mezunlarımızın katkısı, her yıl okulumuzdaki eğitim ve öğretim kalitesini yükseltmektedir. Bu yıl da mezunlarımıza/okulumuza desteğinizin güzel bir hediye olacağını unutmayın. Kolaylık olması için ekte bir form bulacaksınız. Dilerseniz bunu doldurup 0216 336 53 64 no.lu faksa yollayabilir ya da dilerseniz www.kalid.org.tr adresinden online olarak başvurabilirsiniz.

Hep birlikte bu lisenin mezun ve öğrencilerinin en üst derecede akademik ve sosyal deneyim kazanmasını sağlayabiliriz. Her zaman olduğu gibi dostluğunuzu, bağlılığınızı ve devam etmekte olan desteğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,KALİD Yönetim Kurulu


Ek :2009-2010 Eğitim Öğretim Yılı Burs Programına Katılım Formu

<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama


Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi