Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
Şeker Bayramı’nda güneye gidiyoruz!

Yazın son günlerinin sakinliğini bir nebze olsun canlandırmak, kışa bolca enerji depolayıp girmek isteyenlere bir müjdemiz var;


Şeker Bayramı’nda güneye gidiyoruz!


Bayramda Selge Beach Resort’tayızKızılağaç-Manavgat-Antalya
19-22 Eylül 2009Akdeniz bölgesinin başkenti Antalya ve en önemli ilçeleri Manavgat ile Side’nin tarihi, turistik, kültürel, doğal güzelliği, denizi ve sıcacık atmosferinde hep birlikte kanat çırpacak, bayramı birlikte kutlayacağız. Bu zengin programa katılmak ve diğer martılarla birlikte keyifli bir tatil geçirmek istiyorsanız, kaydınızı hemen yaptırın!
   1.GÜN 18 Eylül 2009 Cuma
Bakırköy Regata Otoparkı - Beşiktaş Yıldız Camii Önü - 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkından hareket ile Adapazari, Pamukova, Bilecik, Kütahya, Afyon, Burdur güzergâhından Antalya´ya doğru yol alıyoruz.

2.GÜN 19 Eylül 2009 Cumartesi
Sabah saatlerinde yolda alacağımız serbest sabah kahvaltısı sonrası Antalya´ ya varış.İlk durağımız ünlü Roma imparatoru Hadrian´ a ithafen yapılmış olan Hadrian Kapısı ve tamamen restore edilmiş tarihi ve turistik mimari yapıların bulunduğu Kaleiçi ile baş başayız. Burada sırasıyla Kesik Minare Hıdırlık Kulesi Antalya Yat Limanı, göreceğimiz yerler arasında. İsmi Antalya ile özdeşmiş olan Yivli Minare ve Saat Kulesini de görerek doğal güzelliğiyle meşhur, Kurşunlu Şelalesi ziyaretimiz sonrasında otelimiz Selge Beach Resort´e varış.

3.GÜN 20 Eylül 2009 Pazar
Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası belirtilen saatte hareketle bir doğa harikası Köprülü Kanyon´a varış. Gezi ve fotoğraf molasının ardından yarımada üzerinde kurulu Side Antik Kenti´nde yapacağımız gezi sonrasında Side çarşısında yapacağımız yürüyüşün ardından Manavgat Şelalesi´ne varıyoruz. Eşsiz doğa fotoğrafları çekebileceğimiz Manavgat´tan ayrılarak otelimize dönüyoruz.

4.GÜN 21 Eylül 2009 Pazartesi
Tüm gün otelimizdeyiz.

5.GÜN 22 Eylül 2009 Salı
Saat 11:00 hareketle Isparta, Afyon, Kütahya, Bilecik, Adapazarı güzergahından İstanbul´a doğru yol alıyoruz. İstanbul’da bir başka KALİD organizasyonunda buluşmak dileğiyle sizlerden ayrılıyoruz.  

Konaklama: Selge Beach Resort ***** (Kızılağaç/Manavgat)

GEZİ ÜCRETİ:

Aidat borcu olmayan üyelere : 425.-TL (Peşin) / 435.-TL (KK) / 475.-TL (KK ile 6 taksit)
Aidat borcu olan üyelere ve misafirlere : 450.-TL (Peşin) / 460.-TL (KK) / 500.-TL (KK ile 6 taksit)


-          Fiyatlar İki Kişilik Odada Kişibaşı İçin Geçerlidir.-          0-9 yaş arası 1. çocuk, 2 büyük yanında kalmak koşuluyla ücretsizdir.-          0-2 yaş arası 2. çocuk, 2 büyük yanında kalmak koşuluyla ücretsizdir.


-          3-9 yaş arası 2. çocuk, 2 büyük yanında kalmak koşuluyla %50 indirimlidir.-          Tek kişi konaklamalar için;       -  Aidat borcu olmayan üyelere single farkı 175.-TL (Peşin) / 180.-TL (KK) / 200.-TL (KK ile 6 taksit)       -  Aidat borcu olan üyeler+misafir single farkı 185.-TL (Peşin) / 190.-TL (KK) / 210.-TL (KK ile 6 taksit)-           0-4 Yaş Arası Çocuklar Otobüste Yer Almadıkları Sürece Ücretsizdir.-          Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir-           Ultra herşey dahil sistem gereği kol bandı takılmaktadır.


 


Dahil Olanlar: Ulaşım, 3 gece konaklama, ultra herşey dahil sistem  ve rehberlik dahildir.Hariç Olanlar: Antalya gidiş ve dönüşü sırasında yolda alınan yiyecek ve içecekler.Kayıt ve ödemeler için son gün: 15 Eylül 2009, Salı

Bilgi için: (216) 450 28 63 – 3 hat / bilgi@kalid.org.tr

Hesap No: Garanti Bankası Moda Şubesi (124) hesap no.: 6299260
Akbank Ayazpaşa Şubesi (277) hesap no.: 36026
Finansbank Kadıköy Şubesi (948) hesap no.: 12841889 


Kalid_etkinlik@yahoogroups.com ‘a üye olmak için lütfen tıklayın

<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama


Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi