Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler





  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylas



eNroll® CM

© SAY Ajans
ÖSS Yerleştirme Sonuçları açıklandı...

GURUR TABLOMUZ
KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
2009 YILI ÜNİVERSİTE YERLEŞİM SONUÇLARI
ADI SOYADI KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE KAZANDIĞI BÖLÜM
Bilgi Görkem YAZGAÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektronik Mühendisliği
Erman GÖÇKÜNCÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektronik Mühendisliği
Nil Zeynep GÜREL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektronik Mühendisliği
Ceyhan ECE EZBER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
Cansu ÇAKIR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
Ezgi GÜLAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
Mert BAYRAKTARKATAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
Ziya Metin COŞKUN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
Pınar DERNEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
Bora İSHAKOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (UOLP)
Samet YILMAZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (UOLP)
Ömer CORA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği
Alican ŞANLI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği
Yiğit Murat FINDIK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İşletme Mühendisliği
Ceren IŞIK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İşletme Mühendisliği
Dilruba KOPUZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Telekomünikasyon Mühendisliği
Ali ŞENER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Telekomünikasyon Mühendisliği
Mehmet Sinan YILDIZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Telekomünikasyon Mühendisliği
Nuri Tuğkan İNCE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Telekomünikasyon Mühendisliği
Alican BAŞEĞMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
Ahmet Erdem EMRE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
Ozan ŞAHİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
Semih SELBASAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
Kazım Sercan ERDOĞAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
Yalım ÖZÇAĞLAYAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
Cem TOSUNER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kontrol Mühendisliği
Volkan ARSLAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Gemi İnş. ve Gemi Makineleri Mühendisliği
Mehmet Emre DEMİREL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Gemi İnş. ve Gemi Makineleri Mühendisliği
Onur ÜNAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Uçak Mühendisliği
Cihan Sülayman ERDOĞAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Moleküler Biyoloji ve Genetik
Umut Can AĞAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği
Ebru KAHRAMAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği
Kerime ELİBÜYÜK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği
Mehmet Süreyya ULUSAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
Dursun Fethi AKTAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
Mehmet SİLİVRİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
Canberk KARACA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
Kutay KUTLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
Emre Buğra YAĞCI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
Volkan Nafiz AKTÜRK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
Tuğberk KARAKUŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (UOLP)
Buğrahan AYANOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Matematik Mühendisliği
Emre Berk SEVİNÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Matematik Mühendisliği
Demet ARMAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İmalat Mühendisliği
Utku GÜMÜŞAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İmalat Mühendisliği
Kıvanç BAYKAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İmalat Mühendisliği
Gözde OKYAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık
Nazlı Maral GÜNENÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İç Mimarlık
Mehmet Taha TURAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Doğa BİLİCAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Ali Can AKCASU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Deniz Teknolojisi Mühendisliği
Ahmet Serhat SAĞOL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
Ateş Can DEMİRCAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
Ben Nihan GÖKGÜL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
Mert EDİZYÜREK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
Hazal Mercan ORAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Tekstil Mühendisliği
Adnancan ERGÜVEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Tekstil Mühendisliği
Alican TORUN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Şehir ve Bölge Planlama
Sezin ÇEBİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Cevher Hazırlama Mühendisliği
Duygu ÖZKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Maden Mühendisliği
Pelin ŞAHİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Maden Mühendisliği
Umut KAYA ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Uğur KİRAZOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. Makine Mühendisliği
Burak BOZOK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. Endüstri Ürünleri Tasarımı
Orçun TONYALI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. Mimarlık
Murat VARGÜN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. İnşaat Mühendisliği
Ömer Faruk SOYLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. İnşaat Mühendisliği
Cansu AZUN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. Kimya Mühendisliği
Bekir UÇKEN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. Kimya Mühendisliği
Hasan SEZEN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Hazal BAŞTAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. Gıda Mühendisliği
Murat Can MENKÜÇ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. İstatistik
Nezahat YAVUZ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. Çevre Mühendisliği
Mert AKTAŞ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. Fizik
Kamer Buğu ÖKTEM ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. İktisat
Uğur UĞURLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. Felsefe
Nihal Yağmur AYDIN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. (KKK) Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)
Pamir ERYOLALAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNV. (KKK) İktisat (Burslu)
Ahmet Can ÖZBEK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Mehmet Olkan ATAY BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
Behçet MEYVECİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği
Enis Ceyhun ALP BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği
Doğukan KAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
Alp Kaan DÖNMEZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
Soner BİROL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği
Deniz IRVALI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği
Tuğba ZENGİN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Matematik
Gökay UÇAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Matematik
Merve Başak BULUT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Kimya
Miray AKDENİZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İşletme
Alper KAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İşletme
Fatih Serkant ADIGÜZEL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İktisat
Uğur AYTAÇ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İktisat
Destine BAYRAMOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İktisat
Damla ERHAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İktisat
Gizem KÜÇÜK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İktisat
Kemal Yağız ÇAĞLAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Siyaset Bilimi ve Uluslar arası İlişkiler
İhsan CEMALİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Uluslar arası Ticaret
Ayşe Meltem ERGUNSÜ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Uluslar arası Ticaret
Zeynep Gizem HASPOLAT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Sosyoloji
Saim Eser ÇOMAK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Felsefe
Can Mahmut ÇELEBİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Turizm İşletmeciliği
İmge KOLÇAK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Türk Dili ve Edebiyatı
Ahmet Yasin MADANOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Türk Dili ve Edebiyatı
Beril EKREN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ Felsefe
Barış MUTLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
Işık BELÜL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
Anıl RUHSEVENGİL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İÖ)
Ayşe Gizem BAYRAMOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği (İÖ)
Begüm MENGÜ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Matematik Mühendisliği
Tuğçe ATÇI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Matematik Mühendisliği
Alican YEKSAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik Mühendisliği
Efe ŞEN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik Mühendisliği (İÖ)
Yusuf Utku YAMAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İÖ)
Selcan ALAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Mühendisliği (İÖ)
Adnan ASLAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Necati ÇUKUR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İÖ)
Başak BÜLBÜL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Şehir ve Bölge Planlama
Elif Irmak ERDEM YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Çevre Mühendisliği
Yalçın KIVANÇ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Matematik
Hayriye Miray YAKIŞAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Fizik
Sidar BAĞBUDAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İstanbul Tıp
Avni Arda AKSOY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İstanbul Tıp
Umut Baran ABAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa Tıp
Doğaç OKŞEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa Tıp
Şervin RAFİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Cerrahpaşa Tıp
Elif SARAÇOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fak.
Birce Didar TÜT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Eczacılık Fakültesi
Ülfet Ece KÜÇÜK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği
Hale Tuğçin KIRANT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Veteriner Fakültesi
Bengü Ece KAYA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
Deniz YILDIZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
Özge GÜLLER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
Yağmur ULUSU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
Didem BİRBİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
Gül Beste SABAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
Barış Can ŞEKİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
İdil Cansu MAHMUTOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
Nisa Nildan DİLAVER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (İÖ)
Veli Can BEYAZDUMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (İÖ)
Çiçek YILMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (İÖ)
Burkay AYDIN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (İÖ)
Asya Cansın DİRİL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (İÖ)
Cansu PAÇACI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Psikoloji
Ilım ORHAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İktisat (İngilizce)
Mehveş UNĞAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Felsefe (İÖ)
Ünal Cansın ARIKOÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Psikoloji
Didem MALKOÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Psikoloji
Zülal TARIMTAY MARMARA ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi (İngilizce)
Hasan Bora ULUKAPI MARMARA ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi (İngilizce)
Mustafa Onur ARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fak. (İngilizce)
Neslihan FAKAZLI MARMARA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fak. (İngilizce)
Özge KEBAPCIOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fak. (İngilizce)
Ufuk KÜÇÜK MARMARA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fak. (İngilizce)
Nil Ceren MUNGAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fak. (İngilizce)
İsmail Cem BERAY MARMARA ÜNİVERSİTESİ Eczacılık Fakültesi
Pınar Neval ŞENTÜRK MARMARA ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
Nil ÇELİK MARMARA ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
Selin Nil SAKA MARMARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
Muhammet Hamza MUŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
Serhat AYKAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ İşletme (İÖ)
Burak NEHBİT KOÇ ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Müh. (İngilizce) (Destek Burslu)
Dilhan ŞENER KOÇ ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Müh. (İngilizce) (Destek Burslu)
Osman Orkan DURMAZ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Kimya - Biyoloji Müh. (İngilizce)(Destek Burslu)
İlayda GÜNEŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi (İngilizce)
Deniz GENÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ Arkeoloji ve Sanat Tarihi (İng.) (Başarı Burslu)
Aslı İNSEL SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh. ve Doğa Bil. Prog. (Başarı Bursu)
Mustafa Baran ÖZSARAÇ SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh. ve Doğa Bil. Prog. (Başarı Bursu)
Berkay ERDAL SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh. ve Doğa Bil. Prog. (Başarı Bursu)
Müjdet Duygu KARACA SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh. ve Doğa Bil. Prog.
Özlem İBİŞHÜKÇÜ SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh. ve Doğa Bil. Prog.
Merve İrem KIRCA SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh. ve Doğa Bil. Prog.
Elif ADALI SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh. ve Doğa Bil. Prog.
Serra ÖREY SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh. ve Doğa Bil. Prog.
Suna Ceren BARAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ Müh. ve Doğa Bil. Prog.
Ömrüm SEVİM SABANCI ÜNİVERSİTESİ Sanat ve Sosyal Bil. Prog. (Üstün Başarı Bursu)
Merve SARGIN SABANCI ÜNİVERSİTESİ Sanat ve Sosyal Bil. Prog. (Başarı Bursu)
Ozan Uğur ÖZTÜRK SABANCI ÜNİVERSİTESİ Sanat ve Sosyal Bil. Prog. (Başarı Bursu)
Senem Begüm ALPTEKİN SABANCI ÜNİVERSİTESİ Ekonomi - Yönetim Bilimleri Prog.
Pelin LAÇİN GAZİ ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
Bengisu KESKİN EGE ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Mustafa Rıfat ÇELİK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Elektrik - Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
Neslişah EKİZER DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Mimarlık
Selen KUŞ MİMAR SİNAN GÜZEL SAN. ÜNV. Şehir ve Bölge Planlama
Ege ÖZER MİMAR SİNAN GÜZEL SAN. ÜNV. Şehir ve Bölge Planlama
Burçin AĞRIDAĞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Görkem Oruç ADALI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Sinem ACAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Gülşah KEÇEBAŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Ece BAŞARAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Caner KAYA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Mekatronik Mühendisliği
Aras AKIN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İÖ)
Zeynep Ece TOMRUK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Özge ÜLGEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Melek Beril ÜNVER ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Mehmet Tuğberk GÜMRAH ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İşletme (İÖ)
Mustafa Kağan BAŞDOĞAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Haluk Cem ÇAKALOĞLU ZONGULDAK KARAELMAS ÜNV. Tıp Fakültesi
Orçun DEMİR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) Tıp Fakültesi
Seher Cansu TOY TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) Tıp Fakültesi
Gözde GÜNAY SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
İlkiz Özge ÖZDİL ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ) Tıp Fakültesi
Cem KURT ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNV. Tıp Fakültesi
Saliha Buşra AKSU DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Rojda USTA NAMIK KEMAL ÜNV. (TEKİRDAĞ) Tıp Fakültesi
Şükran Deniz GÖKALP GEBZE YÜKSEK TEKN. ENS. Bilgisayar Mühendisliği
Erdinç URUÇ GEBZE YÜKSEK TEKN. ENS. Bilgisayar Mühendisliği
Ali Deniz KILIÇ GEBZE YÜKSEK TEKN. ENS. Bilgisayar Mühendisliği
İbrahim Çağrı KURT BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Moleküler Biyoloji ve Genetik (Destek Burslu)
Büşra Selin KENET BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Moleküler Biyoloji ve Genetik (Destek Burslu)
Veysel Mert ÖGET BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Elektrik - Elektronik Müh.
Hakan ORHON BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
Kezban Burcu AVANOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi (Destek Burslu)
Mehmet Deniz KESİMER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Gül KÖKSAL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
Bike ALTAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
Nur Ezgi GÖKTUĞ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Mimarlık (Destek Burslu)
Deren MENEKŞE YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Matematik Öğretmenliği (Destek Burslu)
Ege ÜLGEN ACIBADEM ÜNV. Tıp Fak. (İngilizce) (Burslu)
Murat KUŞ BAHÇEŞEHİR ÜNV Yazılım Mühendisliği (Burslu)
Hüseyin AKAR BAHÇEŞEHİR ÜNV Matematik (Burslu)
Aysu Ece KURU BAHÇEŞEHİR ÜNV Mimarlık
Batıkan ÇETİN BAHÇEŞEHİR ÜNV Ekonomi (Burslu)
Gözde KARDAŞ BAHÇEŞEHİR ÜNV Bilgisayar Mühendisliği (% 50 Burslu)
Serthan DOĞRU BAHÇEŞEHİR ÜNV Sinema ve Televizyon (Burslu)
Sait Sidar KURT BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İşletme - Ekonomi (Burslu)
Gülen Derya ZAYİM BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Ekonomi (Burslu)
Harun GÖĞTAŞ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Matematik (Burslu)
Biran Armağan AYDOĞAN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Psikoloji (% 50 Burslu)
Müşfik Can MÜFTÜOĞLU BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Uluslar arası İlişkiler
Joel ERİKMAN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Reklamcılık (Burslu)
Arif Bartu BOLAT DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
Ayşe Ebru AKSU KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
Hüseyin BABUR OKAN ÜNİVERSİTESİ Sayısal Programlar (Burslu)
Gürcan DURUKAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Programları (% 50 Burslu)
Ayşe Hande UÇAR İSTANBUL BİLİM ÜNV. Tıp Fakültesi
Hilmi Hakan İNCESULU ÖZYEĞİN ÜNV. Elektrik - Elektronik Müh. (Onur Burslu)
Cem ARSLAN ÖZYEĞİN ÜNV. Elektrik - Elektronik Müh. (Başarı Burslu)
Özge ÖZER ÖZYEĞİN ÜNV. Endüstri Mühendisliği (Destek Burslu)
Şerefcan ŞAŞMAZ ÖZYEĞİN ÜNV. Endüstri Mühendisliği (Destek Burslu)
<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama



Sektörel Kalid E-gruplarından haberiniz var mı?
Hayır
Evet, ama ilgileneceğim grup yok.
Evet, en az birine üyeyim.
Evet ama üye olmam.







Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi