Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
TALEBE DAYALI ENVANTER PLANLAMASI VE YÖNETİMİ ULUSLARARASI EĞİTİM VE SERTİFİKA PROGRAMI
14-15 Ekim 2014

Demand Driven Institute (DDI) Türkiye Temsilcisi NOVACES International Yönetim Danışmanlığı Şirketi, 14-15 Ekim tarihlerinde Sabancı Üniversitesi ve ISCEA (The International Supply Chain Education Alliance) işbirliği ile Türkiye’de ilk defa Talebe Dayalı Envanter Yönetimi’nin (DDMRP) metotlarının öğretileceği “Certified Demand Driven Planner” (CDDP) sertifika programı düzenliyor. 

DDMRP,  günümüzün karmaşık, değişken ve hizmet odaklı üretim ve tedarik ortamlarında geleneksel Malzeme İhtiyaç Planlaması’nın (MRP) karşılayamadığı ihtiyaçları ve sorunları çözmek üzere tasarlanmış bir planlama ve uygulama yöntemidir.  Yöntem ilk olarak Carol Ptak ve Chad Smith tarafından ortak yazılan Orlicky’s Material  Requirements Planning (Mc Graw Hill -2011 ) kitabında bütün yönleri ile tanımlanmıştır.

DDMRP uygulaması ile;

-          Hizmet seviyesinde % 95 ve üstü performans

-          Envanterde % 25-40 azalma

-          Teslim sürelerinde % 80’e varan kısalma

aynı anda gerçekleştirilebilmektedir.

Eğitim ISCEA CDDP Program Direktörü Sn Chad Smith tarafından verilecektir. Eğitim dili İngilizce’dir.

Eğitim ile ilgili detay bilgi için :

https://www.eventbrite.com/e/certified-demand-driven-planner-cddp-training-tickets-12634541253

 

NOVACES International Yönetim Danışmanlığı Ltd Şti Hakkında:

ABD’de merkezli Yönetim Danışmanlık Şirketi NOVACES LLC’nin iştiraki ile 2014 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Talebe Dayalı Envanter Yönetimi (DDMRP), Kritik Zincir Yöntemi ile Çoklu Proje Yönetimi (CCPM) ve Odaklanmış Performans Yönetimi (System-CPI) konularında kamu ve özel sektöre hizmet vermektedir. Demand Driven Institute Türkiye temsilcisidir. NOVACES International hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.novaces-international.com u ziyaret ediniz.

Demand Driven Institute Hakkında:

Orlicky’s Material Requirements Planning kitabının yazarları Carol Ptak ve Chad Smith tarafından endüstride talebe dayalı yöntemlerin geliştirilmesi ve uygulanması amacı ile kurulmuştur. DDI hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen  www.demanddriveninstitute.com u ziyaret ediniz.

ISCEA Hakkında:

Dünya ölçeğinde 120,000 üyesi ve 24 ülkede organizasyonu ile ISCEA, Tedarik Zinciri eğitiminde ve sertifikalandırılmasında dünya lideridir. ISCEA uluslararası kabul gören sertifika programlarının düzenleyicisidir ve ISCEA üyeleri Global2000 şirketlerinin tedarik zincirlerinde farklı seviyelerde görev yapmaktadırlar. ISCEA hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.iscea.net i ziyaret ediniz.

<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama


Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi