Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
Okul Tanıtım Günlerimiz Başlıyor...
13 Temmuz'dan itibaren 10 gün boyunca 11:00 -16:00 saatleri arasında...

1955 yılından bu yana Türkiye’nin lider eğitim kurumlarından, ulusal kalite ödülü sahibi Kadıköy Anadolu Lisesi’nde Okul idaresi, KALEV ve KALİD işbirliği ile geleneksel olarak düzenlenen Okul Tanıtım Gezileri bu yıl;

13-22 Temmuz 2012 tarihleri arası her gün,

11.00-16.00 saatleri arasında,

yapılacaktır.

1955-56 öğretim yılında, bilinen adıyla Kadıköy Maarif Koleji olarak kurulan Kadıköy Anadolu Lisesi’nin bugüne kadar verdiği mezun sayısı 13.000i aşmıştır. En yüksek puanla öğrenci alan liseler arasında olan Okulumuz, 2011 ÖSYS’de İstanbul ilinde mezunlarını üniversiteye en yüksek oranla yerleştiren Anadolu Lisesi olmuştur.

32 dönümlük yerleşkemizde, beş hizmet binası ile hizmet veren okulumuzda, kız-erkek yatılı imkanının yanı sıra ihtiyaç sahibi öğrencilerimize Okul Yönetimi ile birlikte yaptığımız değerlendirmeler sonucu "Martı Bursları" kapsamında eğitim bursu sağlanmaktadır. Ayrıca toplam kalite ve öğrenci merkezli yönetim anlayışını benimseyen eğitim-öğretim sistemimizde 28 öğrenci kulübüyle gençlerimizin ilgi alanlarına göre seçecekleri sosyal aktivitelere katılımları da desteklenmektedir.

SBS ile birlikte okul seçimi gibi zorlu bir sürece girecek öğrenci ve velilerimiz, okulumuzun olanaklarını inceleyebilecekleri, tarihsel ve kurumsal önemini bizzat yerinde dinleyebilecekleri gibi, okulumuzun bütün paydaşlarına her türlü sorularını da yöneltme fırsatı bulacaklar.

Çalıştığı, öğrenim gördüğü ve mezun olduğu okullarıyla gurur duyun idareci, öğretmen, öğrenci ve mezunlar olarak; “Okul Tanıtım Gezileri” ne tüm öğrenci ve velilerimizi davet ediyoruz.

Okulumuz sanal turuna erişmek için tıklayın >>>

<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette AramaFirmalar rehberinde yer alarak mezunlarımızın size ulaşabileceğini biliyor musunuz?
Evet
Şimdi öğrendimKadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi